BRAK KASY DLA NAUCZYCIELI

Dyskusja na temat: algorytmu podziału subwencji oświatowej dla jst, od czego zależy wysokość subwencji, podziału subwencji oświatowej pomiędzy poszczególne szkoły i inne placówki, bon oświatowy - czy potrzebny? a jeżeli tak, to jaki?

BRAK KASY DLA NAUCZYCIELI

Postprzez maverick » Pn, 12 gru 2011, 06:54

Witam serdecznie

Odnośnie subwencji oświatowej bardzo dobrze ze brakuje pieniędzy. Ale wiem skąd je znaleść. jest jedno wspaniałe rozwiązanie
Wystarczy tylko sprawdzić ilu nauczycieli korzysta z urlopu dla poratowania zdrowia (uciekając przed zwolnieniem) chodzą na zmianę na urlop dla poratowania zdrowia, jadą za granicę i dorabiają lub leżą w domkach a kasa leci TU SĄ MILIARDY !!! których wam brakuje
Nie znacie mnie ale sprawdzcie NAUCZYCIELE śmieją się wszystkimw twarz i biorą kase.
Wyrównania pensji !!! zprawdzcie ile starciły budżety na wypałtę wyrównań !!! MILIARDY !!! PS wymieńcie chocioaż jedną grupę zawodową która dostaje wyrównanie pensji

O reszcie nawet nie chce mi się pisać

ale wystraczy ze urlop dla poratownia zdrowia będzie przechodził prze orzeczniak zus --- zjadą się brakujące środki szybciej niż myślicie

Pozdrawiam
25 lat w szkole
maverick

Powrót do Subwencja oświatowa dla jst, podział subwencji oświatowej wewnątrz jst